| # | Corporation | Gemiddelde VP per generatie | # Spellen | Win % | 1e | 2e | 3e | 4e |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | 8.9 | 576 | 37% | 212 | 191 | 117 | 56 |
| 2 | ![]() | 8.8 | 51 | 33% | 17 | 9 | 17 | 8 |
| 3 | ![]() | 8.6 | 184 | 32% | 59 | 47 | 37 | 41 |
| 4 | ![]() | 8.6 | 415 | 30% | 126 | 111 | 95 | 83 |
| 5 | ![]() | 8.6 | 381 | 28% | 106 | 118 | 82 | 75 |
| 6 | ![]() | 8.7 | 224 | 26% | 59 | 66 | 60 | 39 |
| 7 | ![]() | 8.3 | 377 | 26% | 99 | 79 | 100 | 99 |
| 8 | ![]() | 8.5 | 413 | 25% | 105 | 102 | 105 | 101 |
| 9 | ![]() | 8.4 | 378 | 25% | 94 | 92 | 83 | 109 |
| 10 | ![]() | 8.4 | 367 | 24% | 88 | 95 | 100 | 84 |
| 11 | ![]() | 8.5 | 331 | 24% | 79 | 78 | 83 | 91 |
| 12 | ![]() | 8.2 | 238 | 21% | 51 | 52 | 64 | 71 |
| 13 | ![]() | 8.1 | 228 | 20% | 46 | 60 | 54 | 68 |
| 14 | ![]() | 8 | 218 | 17% | 38 | 36 | 72 | 72 |
| 15 | ![]() | 8 | 151 | 15% | 23 | 29 | 43 | 56 |
| 16 | ![]() | 8 | 154 | 14% | 21 | 36 | 42 | 55 |
| 17 | ![]() | 7.9 | 117 | 11% | 13 | 20 | 33 | 51 |
| 18 | ![]() | 7.7 | 229 | 11% | 25 | 36 | 70 | 98 |
Hoeveel winkans een corporatie toevoegt aan wie hem koos. Wie vaak wint kiest ook vaak dezelfde corporatie, dus een kale winstlijst meet de speler en niet de corporatie. Daarom staat er per corporatie hoeveel procentpunt winkans hij toevoegt aan wat de spelers die hem kozen normaal halen: nul is precies wat je van die spelers mocht verwachten. Corporaties die minder dan 25 keer gekozen zijn staan er niet bij, want onder dat aantal zegt een percentage niets. Deze cijfers komen uit 1296 wedstrijden met 4 spelers aan tafel op 39 toernooien tussen 2019 en 2026, gespeeld door 770 spelers. In 5055 daarvan is genoteerd welke corporatie iemand speelde.
Hier staan 18 van de 24 corporaties die in deze selectie gekozen zijn; de andere 6 bleven onder de 25 keuzes die nodig zijn voor een eigen plek in dit beeld.
Hoe vaak een corporatie gekozen wordt tegen hoe vaak hij wint. Rechtsboven staat wat populair is en ook werkt, rechtsonder wat vaak gekozen wordt en tegenvalt, en linksboven de corporaties die sterk zijn maar links blijven liggen. De liggende stippellijn is de gemiddelde winkans: 25,0%. Die ligt bijna altijd rond de 25% en dat hoort ook zo – aan een tafel van vier wint er een, dus het gemiddelde is een gedeeld door het aantal spelers aan tafel. Hij verschuift pas als je op sterke spelers filtert, want die winnen vaker dan hun tafelgenoten. De staande lijn is de mediaan van de populariteit: de helft van de corporaties wordt vaker gekozen, de helft minder vaak. Deze cijfers komen uit 1296 wedstrijden met 4 spelers aan tafel op 39 toernooien tussen 2019 en 2026, gespeeld door 770 spelers. In 5055 daarvan is genoteerd welke corporatie iemand speelde.
Hier staan 18 van de 24 corporaties die in deze selectie gekozen zijn; de andere 6 bleven onder de 25 keuzes die nodig zijn voor een eigen plek in dit beeld.
Dezelfde corporatie doet het niet op elk bord even goed. Groen is beter dan de gemiddelde winkans van 25,0%, rood is slechter, en hoe voller de kleur hoe groter het verschil. Het getal eronder is het aantal potjes; combinaties met minder dan 10 potjes blijven leeg. Het speelbord wordt sinds 2024 per wedstrijd vastgelegd, dus deze tabel gaat over minder potjes dan de andere twee: 933 in totaal. Deze cijfers komen uit 1296 wedstrijden met 4 spelers aan tafel op 39 toernooien tussen 2019 en 2026, gespeeld door 770 spelers. In 5055 daarvan is genoteerd welke corporatie iemand speelde.
| Corporatie | Tharsis | Elysium | Hellas | Hollandia |
|---|---|---|---|---|
Tharsis Republic | 38,2%144 | 38,5%117 | 36,3%113 | 35,7%28 |
Credicor | 25,0%92 | 21,8%110 | 26,4%91 | 43,8%16 |
Ecoline | 33,0%103 | 36,2%105 | 17,4%69 | 23,5%17 |
Point Luna | 26,7%90 | 21,5%93 | 25,0%100 | 20,0%10 |
Valley Trust | 24,5%94 | 20,7%87 | 22,9%96 | 31,3%16 |
Saturn Systems | 24,7%85 | 23,2%82 | 35,9%103 | 18,2%11 |
Cheung Shing Mars | 19,6%92 | 23,5%81 | 31,1%74 | 16,7%12 |
Teractor | 18,4%87 | 31,7%79 | 25,0%72 | 33,3%15 |
Mining Guild | 30,2%63 | 16,0%50 | 17,4%46 | 14,3%14 |
Vitor | 23,2%56 | 27,3%55 | 33,9%56 | ·Te weinig potjes |
Phobolog | 9,6%52 | 28,8%52 | 19,0%58 | ·Te weinig potjes |
Inventrix | 24,6%57 | 16,7%60 | 20,0%45 | ·Te weinig potjes |
Helion | 9,3%54 | 10,9%55 | 11,9%42 | 10,0%10 |
Interplanetary Cinematics | 37,5%48 | 34,8%46 | 25,0%40 | ·Te weinig potjes |
Robinson Industries | 14,8%27 | 10,9%55 | 18,2%22 | ·Te weinig potjes |
United Nations Mars Initiative | 14,3%35 | 17,1%35 | 16,7%30 | ·Te weinig potjes |
Thorgate | 20,0%20 | 12,5%24 | 6,4%47 | 20,0%10 |
PolderTECH | 10,0%10 | 53,3%15 | 27,3%11 | 35,7%14 |
| Arcadian Communities | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes |
| Pharmacy Union | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes |
| Recyclon | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes |
| Mons Insurance | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes |
| Tycho Magnetics | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes | ·Te weinig potjes |
Te weinig gespeeld voor een eigen kolom: Utopia Planitia (12), Vastitas (9), Terra Cimmeria (9), Amazonis (2).


















